дек 20, 2022,

З днем народження, рідний ринок!

Промтоварний ринок «7 кілометр» відзначає 33 річницю від дня свого заснування! Вік зрілості та досконалості ми зустрічаємо, на жаль, у критичних обставинах та з важким серцем – наша країна, наші люди та наше підприємство переживають найтяжче випробування у своїй історії.

Тем не менш, ринок та підприємці гідно зустріли новий виклик і працюють на благо України, як завжди, виявляючи стійкість та активність. Ті, хто залишився на ринку – а це більшість його робітників, заново відбудовували всю роботу – від пошуку постачальників до нових логістичних маршрутів, підприємство шукає всі можливості, щоби стабільно працювати під час тотального дефіциту електроенергії, нестачі співробітників, обмежених ресурсів. Безліч співробітників та підприємців «7 кілометрів» пішли на фронт, всі ми з перших днів надаємо величезну благодійну підтримку тим, хто її потребує.

Зараз робота Промтоварного ринку «7 кілометр» спрямована на підтримку економіки України, збереження її цілісності та, безсумнівно, прагнення якнайшвидшої перемоги та довгоочікуваного миру!

Віримо в Україну та майбутнє! З днем народження, улюблений ринок!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх