Шановні рекламодавці! Звертаємо вашу увагу на вимогу чинного законодавства в сфері реклами щодо мови реклами: реклама повинна бути виключно українською мовою, за винятком об'єктів права інтелектуальної власності (комерційні найменування, торгові марки, промислові зразки та ін.). Просимо привести до відповідності зміст реклами, що розміщений на рекламоносіях на території Промтоварного ринку "Сьомий кілометр".

Розмір має значення

«Сьомий кілометр» відвідують біля 200 000 людей за день!


Основними перевагами ринку Сьомий кілометр є припортове розташування, добре розвинена складська інфраструктура, а це означає товар із перших рук! Так, це у нас перших на ринку з'являється новий товар, це наші підприємці першими дізнаються про актуальні тенденції моди та доставляють товар у найкоротші терміни. Вигідне транспортне становище та багаті традиції торгового баїнгу дозволяють нашим клієнтам отримувати якісний товар за привабливими цінами.

75

гектарів територія ринку

15000

торгових та складських об’єктів

60000

людей працює на ринку

200000

людей щоденно на ринку


Вартість розміщення реклами на біл-бордах

Оплата за розміщення на біл-бордах (3х6м) здійснюється в залежності від їх місцезнаходження на території ринку:

Категорія Вартість на місяць
ЛЮКС (найбільш престижні місця: головна автостоянка з видом на ринок, головний в’їзд) 3500 грн*
ВИЩА КАТЕГОРІЯ 3000 грн*
I КАТЕГОРІЯ 2000 грн*
II КАТЕГОРІЯ 1800 грн*
III КАТЕГОРІЯ ((менш перспективні місця: переважно тильна сторона І категорії) 1000 грн*

*Ціни вказані з ПДВ. Розроблено гнучку та зручну систему знижок. До кожного клієнта передбачається індивідуальний підхід, що забезпечує вигідні умови співпраці – знижки, зокрема, за умовою довгостроковості.

 

Вартість розміщення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама на ринку використовується для ідентифікації товару на торгових місцях та як допоміжний засіб у рамках комплексних рекламних кампаній. Найефективніше її використання для реклами тих товарів та послуг, які можна надати за допомогою лаконічного зображення та короткого тексту. Часто використовується і з іміджевою метою, нагадуючи відвідувачам ринку про переваги та про те, де їх можна придбати.

 

Орендна плата рекламної площі здійснюється з розрахунку:

Тип Вартість за 1кв.м. місяць
Одностороння 75 грн*
Двостороння 120 грн*

* *Розрахунки проводяться як безготівково так і шляхом внесення суми до каси Промтоварного ринку.

Проведення рекламних акцій

Одна з найпопулярніших рекламних послуг – рекламні акції на території Промтоварного ринку. Кожну конкретну акцію та можливість її організації можна обговорити у рекламному відділі Промринку. На час проведення акції вам буде надано спеціальний дозвіл із зазначенням, зокрема, точних термінів проведення акції. Отримати дозвіл на проведення рекламно-маркетингової акції можна оперативно у робочий час рекламного відділу - з 8 ранку до 14:00 за винятком п’ятниці, якщо тематика акції відповідає вимогам законодавства України та не суперечить політиці Промтоварного ринку.

Оплата за розповсюдження поліграфічної продукції ( флаєрів, буклетів, візиток тощо) на території ринку здійснюється з розрахунку:

Промоутер Вартість для однієї людини
1 60 грн*

* *Розрахунки проводяться як за безготівковий розрахунок, так і шляхом внесення суми до каси Промтоварного ринку.

ГОЛОСОВА РЕКЛАМА НА ПРОМРИНКУ

Одна з найулюбленіших рекламних послуг на величезному «7км» - це голосові оголошення, які можуть одночасно почути на всій території Промтоварного ринку його відвідувачі та підприємці. За бажання, рекламні оголошення в рамках маркетингових акцій, можливості їх організацій та знижок можна обговорити у рекламному відділі Промринку, розташованому на Центральній автостоянці, біля продовольчого ринку. Також можна звертатись і безпосередньо до двох інформаційних бюро на ринку, зокрема, для подання одноразових оголошень.

Вартість одного рекламного або інформаційного оголошення набраного 14 шрифтом Times New Roman:

Рекламне оголошення (5 рядків) Інформаційне оголошення
15 грн* 10 грн*

* Розрахунки проводяться як безготівково так і шляхом внесення суми до каси Промтоварного ринку.

Реклама на Сайте Промрынка

На сайті є можливість безкоштовного розміщення інформації про власну торговельну точку (магазин), товар та послуги – безкоштовна реєстрація інтернет-вітрини. Також банери (рекламні блоки) та статті рекламно інформаційного характеру (PR-статті) з можливістю розміщення фото товару або логотипу торговельної марки до колонки новин ринку за вартістю:

Рекламний блок Вартість
Горизонтальний  банер, головна сторінка  2000 грн.
Боковий баннер, сторінка  новини та інше   2500 грн.
Розміщення рекламної статті на головній сторінці, без редактування, текст – до 1-ої сторінки А4 без урахування ілюстрацій 2500 грн.
Разміщення рекламної статті на сайті у розділі новини, без редактування, текст – до 1-ої сторінки А4 без урахування ілюстраційк 3000 грн.
Приготування, написання та разміщення рекламної статті на сайті. Текст – до 1-ої сторінки А4 без урахування ілюстрацій 3500 грн.

**Розрахунки проводяться як безготівково так і шляхом внесення суми до каси Промтоварного ринку.

Реклама в Газете Промрынка

Предлагаем разместить Вашу рекламу в  газете Промтоварного рынка «7 км» — «Торговый город». Газета распространяется бесплатно среди многотысячной аудитории предпринимателей «7-го километра», на торговых площадях и автостоянках рынка среди оптовых и розничных покупателей, приезжающих из Одессы и области, из всех регионов Украины и ближнего зарубежья.

В газете представлены все самые свежие и интересные новости крупнейшего в Европе Промтоварного рынка, полезная и необходимая информация для предпринимателей, статьи о товарах, выгодных предложениях, сезонных распродажах и акциях, которые проводятся на рынке «7 км».

Полезная информация о прогрессивных услугах, в том числе финансовых, торгово-складских, консалтинговых, о специализированных выставках-продажах в Украине и за рубежом, делают газету интересной и привлекательной для широкого круга читателей.

Предлагаем разместить рекламу в газете в виде рекламного блока и/или pr-материалов (публикации рекламного характера)* по следующей стоимости (цены указаны с НДС):

Размер полосы Стоимость
1 полоса** 8400 грн*/мес.
1/2 полосы 4200 грн
1/4 полосы 2100 грн
1/8 полосы 1050 грн
1/16 полосы 525 грн

* размещение pr-материалов (публикаций рекламного характера) позволяют в интересной и познавательной форме подробнее рассказать об услугах или товарах, предлагаемых рекламодателями.

**1 полоса формата А3 (420 мм Х 297 мм).

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

ВАШИ КОММЕРЧЕСКИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ В РАЗДЕЛЕ «СЛОВА&ТОЧКИ»

Объявления на сайте «Седьмой километр»

Виртуальная доска объявлений

ИНФОРМАЦИОННАЯ ПЛОЩАДКА В РАЗДЕЛЕ «СЛОВА&ТОЧКИ»

Объявления предпринимателей «Седьмой километр»

Территория низких цен на Седьмом километре
Территория низких цен на Седьмом километре
ВАШИ ТОВАРЫ НА НАШЕМ САЙТЕ

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх