июл 18, 2022,

Важлива інформація щодо переоформлення договорів для підприємців

Шановні підприємці! У зв’язку з виникненням великої кількості питань, інформуємо, що подовження терміну дії договорів з ринком зараз відбувається за стандартною процедурою у договірному відділі адміністрації.

Якщо зараз ви знаходитесь за межами України та не маєте можливості повернутися, ви можете оформити нотаріальну довіреність у закордонній дипломатичній установі України або в місцевого іноземного нотаріуса в тій державі, де ви знаходитесь, та передати її своєму представнику в Одесі, та після перекладу (при необхідності), він може звернутися в Адміністрацію «7 кілометру» з документами на торгове місце та пройти процедуру подовження договору.

Переоформлення, відповідно до умов воєнного стану, здійснюється виключно при особистій участі підприємця.

При відсутності такої можливості та закінченню терміну дії договору, Ваші орендарі, за наявності діючих/закінчених, але нещодавно виданих перепусток, можуть звернутися до начальника вашого торгового майданчика та подати заяву з роз'ясненням ситуації (розроблено спеціальну форму). Після розгляду заяви орендаря, їм може бути видана перепустка строком до 3 місяців.

Якщо у Вас виникли запитання та деякі уточнення, прохання звертатися до договірно-правового відділу ринку за телефоном +38(048)7970134.

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх