мар 23, 2024,

Про поновлення нарахувань за послугу з надання у користування додаткових площ

З урахуванням необхідності адаптації до змін економічних умов та забезпечення сталого розвитку господарської діяльності, та необхідністю підтримувати високий рівень обслуговування інфраструктури на території ТОВ ПРОМРИНОК, з 01 квітня 2024 року поновлюються нарахування за послугу з надання у користування додаткових площ.

Стягнення вартості послуг з надання у користування додаткових площ (вітрин) здійснюється шляхом оплати  у касу підприємства із застосуванням реєстратора розрахункових операцій з видачою фіскального чека або шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Товариства. 

Територія, яка прилягає до торговельного місця та може використовуватися як додаткова площа, позначається на торговельних комплексах ТОВ «ПРОМРИНОК» спеціальним маркуванням (обмежувальними лініями).

Вартість послуг визначається згідно з затвердженими розцінками та даними щодо займаної площі відповідним субʼєктом господарської діяльності. Оплата послуг за користування додатковими площами здійснюється помісячно, не пізніше 10 (десятого) календарного числа місяця, за який здійснюється оплата.

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх