фев 7, 2024,

Про введення в дію нових тарифів на послугу в’їзду на територію ТОВ «ПРОМРИНОК»

 

   

Шановні підприємці та відвідувачі ринку! Звертаємо Вашу увагу, що з 17 лютого встановлюються нові тарифи на в’їзд на територію ТОВ «ПРОМРИНОК».

Нагадуємо, що з 2012 року тарифи на в’їзд на нашому ринку не переглядалися та настав час, коли об'єктивні та стратегічні  фактори стабільності підприємства досягли критичних значень. З урахуванням неминучих економічних змін, ми змушені внести корективи.

Головною причиною підвищення оплати за в’їзд на територію ринку є стрімка інфляція. За минулі роки гривня, нажаль, втратила вагому частину своєї купівельної спроможності. Це, у свою чергу, спричинило постійне підвищення вартості утримання: витрати на утримання території ринку, такі як очищення, охорона, технічне обслуговування, освітлення та ремонт доріг, постійно зростають. Це пов’язано з майже щорічним підвищенням цін на електроенергію, комунальні та інші послуги, матеріали тощо. Щоб підтримувати якість послуг на відповідному рівні, необхідно адаптувати ціни до сучасних економічних реалій.

                                                                                                    З повагою, Адміністрація Промтоварного ринку 

 

Наказ директора ТОВ «ПРОМРИНОК»

               За період з 01.01.2013 року, як були встановлені діючі тарифи на в’їзд на територію ТОВ «ПРОМРИНОК», основні показники, що формують вартість послуг, збільшилися в 4-6 разів. З огляду на наявність інфляційних процесів, які слід очікувати у 2024 році, додаткове подорожчання і збільшення показників, які формують собівартість послуг, з урахуванням необхідності адаптації до змін економічних умов та забезпечення сталого розвитку господарської діяльності, з метою вдосконалення в’їзду/виїзду, руху, розміщення транспортних засобів, посилення заходів з охорони об’єктів і майна та здійснення контрольно-перепускного режиму, згідно з наказом директора №28, з 17 лютого 2024 року на території ТОВ «ПРОМРИНОК» встановлюються нові тарифи:

Звертаємо увагу, що тарифи на оренду торгових місць, а також безкоштовна послуга користування санвузлами залишаються без змін.

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх