сен 27, 2023,

Торговельне обладнання для всіх типів торгових об’єктів

Промтоварний ринок «7 кілометр» майже 35 рокїв не лише формує стандарти ринкової торгівлі в Україні, а й є багаторічним помічником для підприємців, які працюють у цьому напрямку.

На ринку в повному асортименті оптом та в роздріб представлено різноманітне торговельне обладнання, що дозволить оснастити всім необхідним торгове місце будь-якого типу.

У продажу на ринку - оригінальні манекени, різні стійки, вішалки, гачки та панелі, сітки, підставки, стелажі, вертушки, столи та стільці, дзеркала та безліч іншого спеціалізованого технологічного обладнання для магазинів, кіосків, павільйонів промислової групи товарів.

Спеціалізовані павільйони з професійним «інвентарем» для торгівлі знаходяться на майданчиках «За Рожевою», «Милка», «3-я контейнерна», на центральній автостоянці.

Промтоварний ринок «7 кілометр» пропонують відмінний вибір торговельного обладнання за найдемократичнішими цінами. Ласкаво просимо та приємних покупок!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх