ноя 14, 2023,

Новорічне диво наближається

Наближається найчарівніший час року, коли вулиці прикрашені вогниками та святковим декором, а в домі встановлюються ялинки, щоб створити атмосферу дива та свята. Промтоварний ринок «7 кілометр» вже подготувався і зараз пропонує неймовірне різноманіття варіантів екоялинок та прикрас до новорічних та різдвяних свят.

В умовах глобалізації ринку, українські та іноземні виробники змагаються за покупців, пропонуючи якісні та стильні вироби. Деякі виробники виготовляють ялинки вручну, надаючи їм унікальний вигляд.

У великому виборі штучних ялинок на нашому ринку (вул. Підгірна, Заводська, Фабрічна , 5 майданчик, Милка) кожен знайде щось для себе з урахуванням особистих вподобань, бюджета та вимог до товару. Незалежно від того, чи виберете ви велику та вражаючу ялинку або невелику та затишну, це важливий елемент для створення неповторної атмосфери радості та дива, що мають зараз майже дуже високу цінність.

Запрошуємо на Промтоварний ринок «7 кілометр» за порцією позитивних вражень та покупок!

Наша адреса: Одеська обл., Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20.

Працюємо, як завжди, з понеділка по четвер – з 6.00 до 15.00, у суботу та неділю – з 6.00 до 16.00. П'ятниця – вихідний день.

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх