окт 11, 2022,

Найтепліша покупка напередодні зими

Попереду зима, мабуть нескоро, але ж до неї у наших складних умовах є потреба готуватися заздалегідь! Запрошуємо на ринок «7 кілометр» - в нас є багато чого теплого та необхідного.

Наприклад – вже зараз – багатий вибір самих теплих шкарпеточок від українських виробників. Яскраві шкарпетки із вовни – самі теплі, рідні та гарантовано найулюбленіші аксесуари у холодні часи! Та ще й за докризовими цінами!

На ринку «7 км» завжди великий вибір трикотажних виробів з натуральної бавовни, вовни та інших матеріалів, асортимент моделей та кольорів дозволить кожному відвідувачу підібрати універсальні, практичні та естетичні речі для себе та всіх членів родини!

Запрошуємо до нас!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Подписаться ОТКАЗАТЬСЯ
Вверх