май 14, 2024,

Пам’ятаємо про пожежну безпеку!

У зв'язку з погодними умовами та іншими факторами, адміністрація Промтоварного ринку нагадує про необхідність дотримання правил особистої та пожежної безпеки.

Відвідувачам ринку рекомендується при паркуванні на стоянках не залишати в автомобілях дітей та тварин. Радимо забирати з собою цінні речі та документи та вжитваи всі заходи щодо недопущення вільного доступу сторонніх осіб усередину автомобіля під час вашої відсутності. 

Також звертаємо увагу підприємців, що працюють на ринку, на неухильне дотримання правил пожежної безпеки на території «7 кілометра».

На кожному торговому чи складському об'єкті обов'язково повинні знаходитися вогнегасник та первинні засоби пожежогасіння, рекомендується обладнати торгові місця пожежною сигналізацією. На ринку заборонено захаращувати пожежні проїзди. Усередині контейнерів, магазинів, павільйонів, складів заборонено курити, а також користуватися відкритим вогнем, свічками, саморобними електроприладами, продавати піротехнічні вироби та вибухонебезпечні засоби.

У разі виникнення пожежної загрози, необхідно терміново сповістити пожежну службу, співробітників охорони чи чергового ринку за телефоном: (048) 7970-508.

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Виклик "швидкої" на території ринку: (048) 797-00-97

Будьте уважні!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх