апр 17, 2024,

Величезний вибір світильників та люстр на «7 кілометрі»

«7 кілометр» запрошує усіх на ринок за люстрами та світильниками! Адже саме цей невід'ємний елемент декору допоможе створити в будинку неповторну атмосферу та привнести світло, тепло та затишок у повсякденність!

Світильники та люстри - найпопулярніші предмети інтер'єру, що вдало поєднують у собі естетику та функціональність. Вдало підібрані світильники допоможуть прикрасити будь-який інтер'єр, вигідно підкреслити його особливості.

На ринку «7 кілометр» світлова продукція представлена ​​у найширшому асортименті. Величезний вибір люстр, світильників, бра, настільних ламп обов’язково дозволить підібрати необхідне та відповідне за конфігурацією та вартістю!

У павільйонах та магазинів-складах «7 км», що спеціалізуються на предметах декору приміщень (розташованих переважно на 5 торговому майданчику та «Поле Чудес»), асортимент оновлюється регулярно. Ласкаво просимо!

 

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх