сен 25, 2023,

ВАЖЛИВО: суворо дотримуємося правил пожежної безпеки!

У зв’язку з обстрілами, тривалою відсутністю опадів та високою температурою повітря, звертаємо увагу підприємців та відвідувачів ринку на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки на території ринка «7 кілометр».

У разі виникнення пожежі слід негайно повідомляти службу пожежної безпеки та допомагати іншим в евакуації зони небезпеки.

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Нагадуємо, що на кожному торговому чи складському об'єкті в обов'язковому порядку мають знаходитися вогнегасник та первинні засоби пожежогасіння. На ринку заборонено захаращувати пожежні проїзди. Усередині контейнерів, магазинів, павільйонів, складів категорично заборонено курити, а також користуватися відкритим вогнем, свічками, саморобними електроприладами, залишати без нагляду увімкнену техніку.

Не забувайте обов'язково перед закриттям торгових об'єктів відключати електроприлади, інформатори та ілюмінацію від мережі електромереж, перевіряти приміщення перед його закриттям.

Власники, арендатори торговельних павільйонів та працівники повинні ретельно перевіряти стан електричного обладнання, освітлення та електричних мереж на наявність потенційних проблем.

Відвідувачам та працівникам ринку слід бути обережними з вогнем та сигаретами. Прохання курити лише у відведених для цього місцях (біля урн).

Слід пильнувати за тим, щоб сміття та відходи знаходилися на відстані від торговельних павільйонів, оскільки відходи та суха рослинність можуть стати легкозаймистими матеріалами.

Найважливішим аспектом є свідоме ставлення до безпеки. Надавайте інформацію та навчання щодо правил особистої та протипожежної безпеки всім, хто працює з вами на ринку.

Дотримання правил особистої та протипожежної безпеки стає важливим чинником у запобіганні небажаним подіям та збереженні життя та майна. Будьмо обережні та відповідальні, дбаючи про благополуччя та безпеку на ринку!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх