окт 11, 2023,

Найбільший вибір штор та тюлі – завжди на «7 км»

У текстильних рядах «7 кілометра» (торговий майданчик №1, «Поле чудес») ви маєте змогу купити за вигідними цінами оптом та в роздріб тканинні полотна для виготовлення штор, а також готові варіанти: гардини, тюлі, портьєри, набори штор для дитячих, кухонь, віталень і спалень. Тут також представлений широкий асортимент фурнітури та супутніх товарів для виготовлення та декорування штор. Один із приємних бонусів – у текстильних рядах цілий рік діють розпродажі та акції!

Крім того, є можливість пошиття штор або їх припасування безпосередньо на місці, підприємці завжди підкажуть місце найближчого ательє на ринку. Деякі павільйони пропонують повний сервіс - це виконання необхідних вимірів вдома у замовника, дизайн та виготовлення гардин або портьєр у найкоротші терміни з доставкою.

І ще, асортимент продукції на ринку постійно оновлюється, і Ви завжди зможете придбати у нас тканини штори та тюлі за найоптимальнішими цінами!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх