авг 2, 2023,

Модний вибір яскравих суконь: «7 кілометр» запрошує!

Для тих, хто мріє виглядати стильно та актуально, модний вибір суконь на Промтоварному ринку «7 кілометр» видається безмежним. Велика різноманітність виробників, країн виробництва, розмірів та модельних ліній дозволяють кожній жінці знайти сукню своєї мрії.

У цьому сезоні домінують яскраві кольори та барвисті принти, легкі, прозорі та витончені матеріали, прямий крій та натуральні лінії також у тренді. Великий асортимент, представлений на нашому ринку, робить вибір суконь різноманітним та захоплюючим!

Ще одна перевага суконь у торговельних павільйонах «7 км» - це широкий вибір розмірів, безліч кроїв та стилів, що підходять для різних типів фігури та на різний бюджет. Підпримці стараються задовольнити потреби усіх наших відвідувачів!

Вибір модних, актуальних та яскравих суконь на промринку «Сьомий кілометр» - це справжнє задоволення. Запрошуємо підкресліть свою унікальність та зарядитися добрим настроєм!

Працюємо за графіком!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх