ноя 9, 2022,

Дякуємо за допомогу: українські діти написали листи ірландським друзям

Разом з гуманітарною допомогою українцям, яку відправив ірландський БФ «Candle of Grace» до гуманітарного центру «7 кілометра», діти Ірландії надіслали листи, які ми передали разом з допомогою біженцям, розміщеним в Одеській області, зокрема – у Маяки.

Вчителі Маяківського ліцею запропонували своїм учням написати відповідь ірланським друзям англійською та українською мовами. А одна учениця ліцею намалювала чудову картину, яка разом з листівками та сувенірами вже доїхала до наших партнерів в Ірландію.

Подяка за допомогу від укрінських школярів особисто передана Lily Luzan – керівнику благодійного фонду Candle of Grace в ірландському Каселбарі. Співробітники та волонтери центру були дуже вражені та захоплені!

У фонді розповіли, що картина прикрасить головну залу благодійного фонду, призначену для навчання та зборів. А всі листи буде розташовано на почесних місцях на стінах фонду. В них -  теплі послання, розповіді дітей про війну, адже навіть селище Маяки вже не раз потрапляло під обстріли…

Бажаємо всім дітям мирного неба...

Сам фонд також розмістив листи школярів у себе на сторінці: https://www.facebook.com/1710627822549894/posts/3366894156923244/

Дякуємо!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх