апр 17, 2024,

Величезний вибір світильників та люстр на «7 кілометрі»

«7 кілометр» запрошує усіх на ринок за люстрами та світильниками! Адже саме цей невід'ємний елемент декору допоможе створити в будинку неповторну атмосферу та привнести світло, тепло та затишок у повсякденність!

Світильники та люстри - найпопулярніші предмети інтер'єру, що вдало поєднують у собі естетику та функціональність. Вдало підібрані світильники допоможуть прикрасити будь-який інтер'єр, вигідно підкреслити його особливості.

На ринку «7 кілометр» світлова продукція представлена ​​у найширшому асортименті. Величезний вибір люстр, світильників, бра, настільних ламп обов’язково дозволить підібрати необхідне та відповідне за конфігурацією та вартістю!

У павільйонах та магазинів-складах «7 км», що спеціалізуються на предметах декору приміщень (розташованих переважно на 5 торговому майданчику та «Поле Чудес»), асортимент оновлюється регулярно. Ласкаво просимо!

 

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх