ноя 22, 2022,

ЗМІ: Промринок Сьомий кілометр ніколи не перераховував ніяких коштів терористичній організації ЛНР

Знов інтернет - шахраї намагалися розповсюдити фейки, вже спростовані судом

Промтоварний ринок Сьомий кілометр НЕ перераховував 23,5 млн. грн. терористичній організації ЛНР.

Про це йдеться у матеріалі сайту Овідіопольські новини, журналіст якого звернувся до адміністрації ТОВ «Промринок», із проханням прокоментувати сьогоднішню публікацію анонімного інтернет-сайту антикор.

«У поширеному фейковому повідомленні сайту йдеться про журналістський матеріал 2014 року, який опублікував інформаційний ресурс Цензор.нет. Наше підприємство, у встановленому Законом порядку, опротестувало в суді це твердження та довело його хибність.

Згідно з рішенням суду сайт Цензор.нет ще 31.12. 2015 та 13.01.2020 дав відповідні спростування, визнавши недостовірність даних, які були опубліковані репортерами видання раніше. Всі посилання на історію, що давно вичерпала себе, - це спроби здирництва з боку інтернет - шахраїв».
Так, у тексті спростування йдеться: «Не відповідають дійсності такі слова: "Як раніше повідомлялося у ЗМІ, ринок "7 кілометр" перерахував 23,5 млн грн луганській фірмі, яка перебуває під впливом так званої ЛНР. Під виглядом купівлі акцій "Луганської вуглезбагачувальної" компанії "адміністрація ринку перерахувала кошти підприємствам на схід України. Цю угоду ЗМІ пов'язують із фактом фінансування ЛНР групою Іванющенко».
Промтоварний ринок Сьомий кілометр не вперше стає об'єктом інформаційних та репутаційних атак. Але, в умовах військового стану, звичайна господарська афера здирників стає зловмисною атакою ресурсу, пов'язаного з РФ, на одне з бюджетоутворюючих підприємств прифронтової Одеської області.

Про цей факт ми обов'язково повідомимо компетентні органи, зокрема контррозвідку СБУ, - зазначила у коментарі для ЗМІ заступник директора ТОВ «Промринок» Ірина Ткач.

Тільки сьогодні адміністрація підприємства отримала повідомлення від головного офісу компанії Google про видалення з пошуку чергового наклепницького матеріалу анонімних сайтів про роботу одеського промринку «7-й кілометр».

 

Посилання на матеріали 2014 - 2015 років з цього питання:

https://www.obozrevatel.com/blogs/85170-7-kilometr-vyiigral-sud-u-tsenzor-net.htm

https://www.obozrevatel.com/finance/trends/37168-zahvatchiki-ryinka-7-kilometr-zapustili-protiv-predpriyatiya-fejkovuyu-kampaniyu.htm

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх