ноя 28, 2022,

Дотримання правил техніки безпеки – головне правило роботи ринку

Шановні підприємці! Ми всі зараз опинилися в найскладніших умовах виживання, викликаних воєнними діями та критичним руйнуванням енергосистеми країни.

У зв'язку з відключеннями електроенергії на ринку та самовільною установкою генераторів у торгових рядах, було прийнято вимушене рішення щодо заборони самостійного використання генераторних систем. Це викликано об’єктивно надважливими обставинами – щільність забудови ринку (15 тисяч торгових місць), вузькі ряди та правила експлуатації генераторів не дозволяють їх використовувати у вільному форматі на ринку – майданчику масового скупчення людей. Це заборонено, в першу чергу, пожежними і продиктовано здоровим глуздом – турботою про безпеку та здоров`я людей.

Це не лише загроза отруєння чадним газом співробітників та відвідувачів ринку, а й найвища небезпека виникнення пожежі, що на ринку може викликати критичні наслідки. Робота тисяч генераторів в торговельних рядах ринку неможлива та смертельно небезпечна!

На ринку існує можливість забезпечення генераторними підстанціями торгових місць за дотриманням усіх норм техніки безпеки за допомогою внутрішніх комунікацій, які прокладені згідно з усіма нормативними вимогами законодавства України. Ці послуги за договором надає організація, яка не має відношення до адміністрації та власників ринку та має зовнішнє управління, відповідно, самостійно встановлює тарифи та регулювання.

Ми дуже зацікавлені в стабільній роботі ринку і робимо все можливе, щоб продовжувати працювати, незважаючи на найважчі випробування!

                                                                                                        З повагою, адміністрація ТОВ ПРОМРИНОК

 

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх