мар 23, 2024,

Про поновлення нарахувань за послугу з надання у користування додаткових площ

З урахуванням необхідності адаптації до змін економічних умов та забезпечення сталого розвитку господарської діяльності, та необхідністю підтримувати високий рівень обслуговування інфраструктури на території ТОВ ПРОМРИНОК, з 01 квітня 2024 року поновлюються нарахування за послугу з надання у користування додаткових площ.

Стягнення вартості послуг з надання у користування додаткових площ (вітрин) здійснюється шляхом оплати  у касу підприємства із застосуванням реєстратора розрахункових операцій з видачою фіскального чека або шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Товариства. 

Територія, яка прилягає до торговельного місця та може використовуватися як додаткова площа, позначається на торговельних комплексах ТОВ «ПРОМРИНОК» спеціальним маркуванням (обмежувальними лініями).

Вартість послуг визначається згідно з затвердженими розцінками та даними щодо займаної площі відповідним субʼєктом господарської діяльності. Оплата послуг за користування додатковими площами здійснюється помісячно, не пізніше 10 (десятого) календарного числа місяця, за який здійснюється оплата.

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх