авг 17, 2023,

Пропонуємо зануритися в щасливий світ дитинства

Коли літо повільно здає свої позиції, настрій змінюється не тільки у дорослих. Діти теж потребують особої уваги в цій період.  Торгівельні павільойни іграшок промринка «7 кілометр» пропонують неймовірне різноманіття варіантів, що здатні підняти настрій та зняти стрес. Зараз  - ідеальний час для того, щоб знайти іграшки, які не лише потішать дітей, але й дорослих.

М'які іграшки завжди були найкращими друзями дітей. Вони можуть стати не тільки вірними співрозмовниками в уявних світах малюків, а й чудовими "підмінниками" для вираження почуттів. Великі та пухнасті плюшеві іграшки дарують почуття тепла та затишку, чого зараз потребують усі.

Набори для творчості - це ще один чудовий спосіб провести час вдома. Малювання, ліплення, розпис, вишивка - це лише кілька можливих напрямків, які сприяють розвитку креативності та власних рук. Такі набори можуть бути цікавим завданням для дітей та відмінним способом релаксу для дорослих.

Ігрові набори також вражають своєю різноманітністю. Вони можуть включати в себе конструктори, логічні головоломки, настільні ігри, пазли та багато іншого. Граючись з такими наборами, діти розвивають свою логіку, координацію та творче мислення. Для дорослих ігрові набори можуть стати чудовим способом розслабитися, відволіктися від повсякденних турбот і насолодитися процесом гри.

Отже, ринок зараз надає нам неймовірний вибір розважальних можливостей, які можуть підняти настрій, зняти стрес та подарувати радість як дітям, так і дорослим. Запрошуємо на «7 кілометр»!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх