фев 7, 2024,

Про введення в дію нових тарифів на послугу в’їзду на територію ТОВ «ПРОМРИНОК»

 

   

Шановні підприємці та відвідувачі ринку! Звертаємо Вашу увагу, що з 17 лютого встановлюються нові тарифи на в’їзд на територію ТОВ «ПРОМРИНОК».

Нагадуємо, що з 2012 року тарифи на в’їзд на нашому ринку не переглядалися та настав час, коли об'єктивні та стратегічні  фактори стабільності підприємства досягли критичних значень. З урахуванням неминучих економічних змін, ми змушені внести корективи.

Головною причиною підвищення оплати за в’їзд на територію ринку є стрімка інфляція. За минулі роки гривня, нажаль, втратила вагому частину своєї купівельної спроможності. Це, у свою чергу, спричинило постійне підвищення вартості утримання: витрати на утримання території ринку, такі як очищення, охорона, технічне обслуговування, освітлення та ремонт доріг, постійно зростають. Це пов’язано з майже щорічним підвищенням цін на електроенергію, комунальні та інші послуги, матеріали тощо. Щоб підтримувати якість послуг на відповідному рівні, необхідно адаптувати ціни до сучасних економічних реалій.

                                                                                                    З повагою, Адміністрація Промтоварного ринку 

 

Наказ директора ТОВ «ПРОМРИНОК»

               За період з 01.01.2013 року, як були встановлені діючі тарифи на в’їзд на територію ТОВ «ПРОМРИНОК», основні показники, що формують вартість послуг, збільшилися в 4-6 разів. З огляду на наявність інфляційних процесів, які слід очікувати у 2024 році, додаткове подорожчання і збільшення показників, які формують собівартість послуг, з урахуванням необхідності адаптації до змін економічних умов та забезпечення сталого розвитку господарської діяльності, з метою вдосконалення в’їзду/виїзду, руху, розміщення транспортних засобів, посилення заходів з охорони об’єктів і майна та здійснення контрольно-перепускного режиму, згідно з наказом директора №28, з 17 лютого 2024 року на території ТОВ «ПРОМРИНОК» встановлюються нові тарифи:

Звертаємо увагу, що тарифи на оренду торгових місць, а також безкоштовна послуга користування санвузлами залишаються без змін.

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх