сен 13, 2023,

Готуємось до зими: топ товарів на ринку «7 кілометр»

З наближенням зими багато з нас починають готуватися до можливих відключень електроенергії та інших несприятливих ситуацій. Для того, щоб ваша родина була готовою до будь-яких обставин, рекомендуємо відвідати ринок «7 кілометр» та звернути увагу на безліч корисних товарів, що допоможуть у тяжкі часи.

Портативні павербанки: зберігають заряд вашого смартфона або планшета, навіть якщо ви не маєте доступу до розетки. Обирайте моделі з великими ємностями, щоб забезпечити достатньо енергії для ваших пристроїв.

Ліхтарі і фонари: у випадку відключення електроенергії, наявність яскравого ліхтаря або фонаря допоможе вам не тільки освітлювати приміщення, але і зберігати спокій. Моделі зі вбудованим акумулятором чи сонячними панелями є особливо корисними.

Сонячні панелі: використання сонячних панелей може бути важливим для забезпечення додаткового джерела енергії під час відключень. Вони можуть заряджати павербанки, акумулятори та інші пристрої.

Запасні батарейки: завжди майте запасні батарейки для ліхтарів та інших пристроїв. Це старий, але ефективний спосіб забезпечити постійне живлення вашого обладнання.

Запрошуємо на промтоварний ринок «7 кілометр»! Наші товари допоможуть вам зберегти комфорт та безпеку в зимовий період і в разі можливих відключень електроенергії!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх