ноя 9, 2022,

Дякуємо за допомогу: українські діти написали листи ірландським друзям

Разом з гуманітарною допомогою українцям, яку відправив ірландський БФ «Candle of Grace» до гуманітарного центру «7 кілометра», діти Ірландії надіслали листи, які ми передали разом з допомогою біженцям, розміщеним в Одеській області, зокрема – у Маяки.

Вчителі Маяківського ліцею запропонували своїм учням написати відповідь ірланським друзям англійською та українською мовами. А одна учениця ліцею намалювала чудову картину, яка разом з листівками та сувенірами вже доїхала до наших партнерів в Ірландію.

Подяка за допомогу від укрінських школярів особисто передана Lily Luzan – керівнику благодійного фонду Candle of Grace в ірландському Каселбарі. Співробітники та волонтери центру були дуже вражені та захоплені!

У фонді розповіли, що картина прикрасить головну залу благодійного фонду, призначену для навчання та зборів. А всі листи буде розташовано на почесних місцях на стінах фонду. В них -  теплі послання, розповіді дітей про війну, адже навіть селище Маяки вже не раз потрапляло під обстріли…

Бажаємо всім дітям мирного неба...

Сам фонд також розмістив листи школярів у себе на сторінці: https://www.facebook.com/1710627822549894/posts/3366894156923244/

Дякуємо!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх