ноя 25, 2021,

На ринку посилюється робота щодо усунення порушень правил пожежної безпеки та охорони праці

У зв’язку із виявленням численних фактів розміщення майна у пожежних проїздах між торговельними рядами (розміщення піддонів, не складання навісів контейнерів у нічний час, залишення іншого майна), з метою вжиття заходів з усунення порушень правил пожежної безпеки та охорони праці, на ринку розпочала роботу комісія адміністрації. Вона буде здійснювати контроль за дотриманням встановлених законом правил та нормативів в частині забезпечення вільного руху технологічного транспорту по протипожежним проїздам між торговельними рядами на території Промринку.

Також увага комісії буде спрямована на забезпечення дотримання підприємцями  вимог щодо необхідності складання навісів над металевими контейнерами у нічний час у проїздах та проходах, демонтажу будь-яких конструкцій чи майна, що виступає за фасадну лінію торговельного місця.

Просимо підприємців ринку ретельно дотримуватись усіх правил пожежної безпеки та операційних процесів, порушення яких може привести до тяжких наслідків. Особливо це актуально у зимовий період, коли загроза виникнення пожеж значно вища.

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх