Официальный сайт Промрынка «Седьмой километр»

Новости Промрынка «Седьмой Километр»

мар 23, 2021,

Про запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території ринку

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 березня 2021 року (протокол №11), рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА від 22 березня 2021 року (протокол №5),  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (з наступними змінами), на ринку запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи.

Згідно з наказом директора №61, з 23 березня 2021 року та до окремого розпорядження,                               забороняється робота служб та підрозділів ТОВ «Промринок», що здійснюють приймання  та обслуговування відвідувачів, а саме: Бюро перепусток; Договірного відділу Юридичної служби; Адміністрацій Торговельних комплексів; Рекламного відділу; Канцелярії; інших структурних підрозділів.

Продовжують роботу служби та підрозділи, що забезпечують безперервне функціонування Підприємства, а саме: служби, що здійснюють охоронну діяльність та забезпечують безпеку, чергові підрозділи, служби, що забезпечують пожежну безпеку, що забезпечують надання комунальних послуг, що здійснюють надання невідкладної медичної допомоги та реагування на надзвичайні ситуації.

З метою забезпечення безперешкодного заїзду пожежного та медичного транспорту, працюватимуть ворота №1, 8, 9 та 13.

Згідно з наказом, на період дії обмежень, розмір плати за надання послуг суб’єктам господарювання – контрагентам ТОВ «Промринок» зменшується на 20% (двадцять відсотків) від затверджених розцінок (тарифів).

Доступ суб’єктів господарської діяльності (фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб), їх представників, орендарів, найманих працівників, до торговельних місць та належного їм майна здійснюється відповідно до встановленого графіку роботи Промринку за перепустками на право доступу до торговельних місць. 

 WEB CAM 

ПЛОЩАДКА ЗА УЛИЦЕЙ РОЗОВОЙ

Перейти к просмотру

Все веб камеры рынка.

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ


РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Copyright 2021 7km.net
Вверх